Контакти

Ми завжди вам раді

[email protected]

[email protected]
(відділ продажу)

якщо письмовий контакт вам зручніший, ми з радістю надамо всю необхідну інформацію за даною адресою

ПРО НАС

У сучасному світі більшість європейських країн, що оточують Україну, користується сонячною енергією, щоб забезпечити потреби в енергетичному секторі. З кожним днем ця цифра збільшується. У нашій країні показник набагато нижче, ми тільки починаємо розвиватися в цій області. Нова ера для нас відкривається з введенням нового закону про «Зеленому Тарифі», за яким держава зобов’язалася купувати електроенергію, отриману з сонячної, у населення за дуже вигідною ціною.

Компанія Тепло Солар активно бере участь в цій програмі. Закон введено недавно, а ми вже успішно працюємо, встановлюючи сонячні системи для приватних і корпоративних клієнтів з 2016 року.

Компанія Тепло Солар допомагає людям стати незалежними від цін і частково, а то й повністю, відмовитися від централізованого розподілу комунальних благ. Використовуючи енергію сонця, яке апріорі є завжди на небі в ясний день, люди зможуть забезпечити себе безкоштовної електричною та тепловою енергією, ще й заробляти на цьому, забезпечуючи своє майбутнє.

Допомагаючи людям використовувати енергію сонця, Компанія Тепло Солар робить внесок в енергонезалежність нашої країни. Чим більше електрики надходить в мережу від приватних сонячних електростанцій, тим менше газу і вугілля знадобиться закуповувати нашій країні, а отже, вона не буде залежна від нав’язуваних їй умов.

У сучасному світі більшість європейських країн, що оточують Україну, користуються сонячною енергією, щоб забезпечити потреби в енергетичному секторі. З кожним їх кількість збільшується, однак в Україні показник набагато нижче, ми тільки починаємо розвиватися в цій області. Проте, нова ера для нас розпочалася з введенням Закону про «Зелений Тариф», за яким держава зобов’язалася купувати електроенергію, отриману з сонячної, у населення за дуже вигідною ціною.

Компанія Тепло Солар активно бере участь в цій програмі. Ми успішно працюємо, встановлюючи сонячні системи для приватних і корпоративних клієнтів починаючи з 2016 року.

Компанія Тепло Солар допомагає людям стати незалежними від цін і частково, або ж повністю, відмовитися від централізованого розподілу комунальних благ. Використовуючи енергію сонця, яке апріорі є завжди на небі в ясний день, люди зможуть забезпечити себе безкоштовною електричною та тепловою енергією, ще й заробляти на цьому, забезпечуючи своє майбутнє.

Допомагаючи людям використовувати енергію сонця, Компанія Тепло Солар робить внесок в енергонезалежність нашої країни. Чим більше електрики надходить в мережу від приватних сонячних електростанцій, тим менше енергетичних ресурсів знадобиться закуповувати нашій країні, а отже, вона буде більш незалежна від зовнішніх постачальників.

Розподілена генерація локальних сонячних електростанцій, встановлених нами, позитивно впливає на перетоки електричної енергії в загальній мережі. Світова спільнота визнає їх як найбільш ефективну модель функціонування енергосистеми тому, що не потрібно транспортувати електроенергію на великі відстані.

Компанія Тепло Солар є однією з кращих у своїй галузі тому, що ми професійно підходимо до виконання завдань.

Весь колектив Компанії Тепло Солар злагоджено працює над тим, щоб сонячна енергія прийшла до вас в будинок, зробила його комфортнішим, чистішим і в повному сенсі цього слова світлішим. Використовуючи енергію сонця з нашою допомогою, ви завжди будете мати гарячу воду для своїх потреб, більшу частину року плавати в басейні, користуватися різними побутовими приладами. І все це – безкоштовно завдяки природній енергії!

Для того, щоб все було саме так, ми багато і плідно працюємо. Наші фахівці постійно навчаються, щоб всі наші нові технічні та наукові напрацювання відповідали європейським і світовим стандартам. Ми відстежуємо всі технічні новинки і сміливо впроваджуємо їх  для підвищення ефективності роботи сонячних енергосистем. Тим самим Компанія сприяє підтримці науково-технічного потенціалу країни.

За час роботи ми проконсультували тисячі громадян України. Наша робота з ними дозволяє підвищити їх рівень знань в галузі енергозбереження та відновлюваних джерел енергії.

Запрошуємо також вас до співпраці з нами, і енергія сонця допоможе вам не тільки заощадити, але і вигідно інвестувати в своє майбутнє.

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

наші експерти зателефонують
та проконсультують вас
цілком безкоштовно