0 items - грн. 0.00 0

Що ми Вам пропонуємо

Чому саме Тепло Солар

Завжди чиста енергія

Споживайте сонячні промені для виробництва електроенергії

Проста установка

Насолоджуйтеся безмежною потужністю сонячної технології вдома.

Низькі витрати на встановлення

Заощаджуйте більше 80% на рахунках за електроенергію.

Стійкість і міцність

З сонячними батареями ви завжди будете мати власну енергію.

Тільки переваги

Збережіть навколишнє середовище і забезпечте електрикою будинок.

Відновлювальна енергія

Джерело енергії, яке ніколи не може бути вичерпано.

У сучасному світі більшість європейських країн, що оточують Україну, користується сонячною енергією, щоб забезпечити потреби в енергетичному секторі.  З кожним днем ця цифра збільшується. У нашій країні показник набагато нижче, ми тільки починаємо розвиватися в цій області. Нова ера для нас відкривається з введенням нового закону про «Зеленому Тарифі», за яким держава зобов’язалася купувати електроенергію, отриману з сонячної, у населення за дуже вигідною ціною.

Компанія Тепло Солар активно бере участь в цій програмі. Закон введено недавно, а ми вже успішно працюємо, встановлюючи сонячні системи для приватних і корпоративних клієнтів з 2016 року.

Компанія Тепло Солар допомагає людям стати незалежними від цін і частково, а то й повністю, відмовитися від централізованого розподілу комунальних благ. Використовуючи енергію сонця, яке апріорі є завжди на небі в ясний день, люди зможуть забезпечити себе безкоштовної електричною та тепловою енергією, ще й заробляти на цьому, забезпечуючи своє майбутнє.

Допомагаючи людям використовувати енергію сонця, Компанія Тепло Солар робить внесок в енергонезалежність нашої країни. Чим більше електрики надходить в мережу від приватних сонячних електростанцій, тим менше газу і вугілля знадобиться закуповувати нашій країні, а отже, вона не буде залежна від нав’язуваних їй умов.

Розподілена генерація локальних сонячних електростанцій, встановлених нами позитивно впливає на перетоки електричної енергії в загальній мережі. Світова спільнота визнає їх як найбільш ефективну модель функціонування енергосистеми тому, що не потрібно транспортувати електроенергію на великі відстані.

Компанія Теплосолар є однією з кращих у своїй галузі, тому що ми якісно і обдумано підходимо до виконання завдань, і нам це вдається.

Весь колектив Компанії Теплосолар злагоджено працює над тим, щоб сонячна енергія прийшла до вас в будинок, зробила його комфортніше, чистіше і в повному сенсі цього слова світліше. Використовуючи сонце з нашою допомогою, ви завжди будете мати гарячу воду для своїх потреб, більшу частину року плавати в басейні, користуватися різними побутовими приладами. І все це — безкоштовно! Для того, щоб все було саме так, ми багато і плідно працюємо. Наші фахівці постійно навчаються, щоб всі наші нові технічні та наукові напрацювання відповідали європейським і світовим стандартам. Ми відстежуємо всі світові технічні новинки і сміливо впроваджуємо їх — для підвищення ефективності роботи сонячних енергосистем. Тим самим Компанія сприяє підтримці науково-технічного потенціалу країни.

За час роботи ми проконсультували тисячі громадян України. Наша робота з ними дозволяє підвищити їх рівень знань в галузі енергозбереження та відновлюваних джерел енергії.

Телефонуйте, звертайтеся, і енергія сонця допоможе вам не тільки заощадити, але і вигідно інвестувати в своє майбутнє.

Панелі з тонким, низьким профілем

Наші сонячні панелі встановлюються на дах з вбудованими кріпленнями і без видимого монтажного обладнання. Результатом є чистий, упорядкований вигляд.

Наша команда

Ми професіонали своєї справи

Сергій

Монтажник

Сергій має великий досвід мотажу сонячних панелей на території Румунії

Ігор

Головний консультант

Людмила

Постачання

Ультратонкі сонячні панелі
Дизайн з низьким профілем

Відгуки споживачів про сонячні панелі від Тепло Солар

Спасибо! Все качественно і профессионально!

Дмитрий, г.Львов

Дякую компанії Тепло Солар за вчасно виконану роботу, за якісний монтаж.

Вячеслав м.Кам’янець-Подільський

Все вчасно, якісно і професійно!

Володимир, м.Кам’янець-Подільський

«Огромное спасибо! Каждый человек, с которым мы имели дело в этом проекте, был непревзойденным профессионалом. Я был очень впечатлен заботой, которую установщики проявили, чтобы сделать работу правильно и потом все почистить. Вы, ребята, лучшие из всех, кого я знаю. Спасибо!»

Володимир, Кам'янець-Подільський

Андрій Віталійович, Хмельницький

«Я вирішив перейти на сонячну енергію по «зеленому» тарифі, тому що можна не тільки зекономити але і заробити, але не мав фактичного уявлення з чого почати. Ці хлопці все підсказали і далі з їх підтримкою, я вникав у всі тонкощі роботи. Тепер я з упевненістю можу сказати, що отримав саме те, що мені було потрібно. Ви зробили гарну роботу! «

Сторожук Віталій, Кам'янець-Подільський

Обратный звонок
Обратный звонок
Форма обратного звонка WordPress