ABI-SOLAR

Showing all 4 results

 • PV МОДУЛЬ ABI-SOLAR АВ330-60MHC, 330 WP, MONO HC

  грн. 2697

  Монокристалічний фотомодуль з осередками half-cell. Відрізняється більш високою продуктивністю в порівнянні зі стандартними модулями. Менше схильний до перегріву і виникнення в його наслідок hot-spot’ов.

 • PV МОДУЛЬ ABI-SOLAR АВ400-72MHC, 400 WP,MONO HC

  грн. 3259

  Монокристалічний фотомодуль з осередками half-cell. Відрізняється більш високою продуктивністю в порівнянні зі стандартними модулями. Менше схильний до перегріву і виникнення в його наслідок hot-spot’ов. Виготовлення та збирання фотомодулів здійснюється тільки на східно-азіатських підприємствах зі списку Bloomberg Tier 1. Кожен фотомодуль ABi-Solar проходить обов’язкове тестування на відповідність заявленим характеристикам. Повна відповідність світовим технологічним стандартам: IEC61215, IEC61730, CE, ROHS, TÜV. Гарантована сумісність з мережевими і автономними фотоелектричними системами.

 • Монокристалічний фотомодуль ABi-Solar AB310-60MHC по технології Half Cell

  грн. 28

  Модулі ABi-Solar AB310-60MHC мають високу продуктивність, ККД і ROI завдяки зниженню втрат “осередок модуль”

 • Полікристалічний фотомодуль 285 Вт ABi-Solar AB285-60PHC (CN32)

  грн. 79635

  Виготовлення та збирання фотоелектричних модулів ABi-Solar проводиться тільки на базі підприємств зі списку Bloomberg Tier 1. Фотоелектричні модулі ABi-Solar демонструють високу надійність в різних кліматичних умовах і в широкому діапазоні інсоляції.

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

наші експерти зателефонують
та проконсультують вас
цілком безкоштовно